Programul turului Ligii a 3-a, seria 1

Programul turului Ligii a 3-a, seria 1

ETAPA 1 – 26 august 2017

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – AFC HĂRMAN (BV)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) stă

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

CSM PAŞCANI (IS) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – CSM ROMAN (NT)

 

ETAPA 2 – 2 septembrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – CSM ROMAN (NT)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – CSM PAŞCANI (IS)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

AFC HĂRMAN (BV) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

 

ETAPA 3 – 9 septembrie 2017

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – AFC HĂRMAN (BV)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

CSM PAŞCANI (IS) stă

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

CSM ROMAN (NT) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

 

ETAPA 4 – 16 septembrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – CSM ROMAN (NT)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – CSM PAŞCANI (IS)

AFC HĂRMAN (BV) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

 

ETAPA 5 – 23 septembrie 2017

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

CSM PAŞCANI (IS) – AFC HĂRMAN (BV)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) stă

CSM ROMAN (NT) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

 

ETAPA 6 – 30 septembrie 2-17

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) CSM ROMAN (NT) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

AFC HĂRMAN (BV) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – CSM PAŞCANI (IS)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

 

ETAPA 7 – 7 octombrie 2017

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

CSM PAŞCANI (IS) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – AFC HĂRMAN (BV)

CSM ROMAN (NT) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) stă

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

 

ETAPA 8 – 14 octombrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

AFC HĂRMAN (BV) – CSM ROMAN (NT)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – CSM PAŞCANI (IS)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

 

ETAPA 9 – 21 octombrie 2017

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

CSM PAŞCANI (IS) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

CSM ROMAN (NT) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – AFC HĂRMAN (BV)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) stă

 

ETAPA 10 – 28 octombrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

AFC HĂRMAN (BV) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – CSM ROMAN (NT)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – CSM PAŞCANI (IS)

 

ETAPA 11 – 4 noiembrie 2017

CSM PAŞCANI (IS) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

CSM ROMAN (NT) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) ACS OLIMPIC

CETATE RÂŞNOV (BV) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – AFC HĂRMAN (BV)

AEROSTAR BACĂU (BC) stă

 

ETAPA 12 – 11 noiembrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

AFC HĂRMAN (BV) stă

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – CSM ROMAN (NT)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

CSM PAŞCANI (IS) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

 

ETAPA 13 – 18 noiembrie 2017

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – CSM PAŞCANI (IS)

CSM ROMAN (NT) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – CSM FOCŞANI 2007 (VN)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – AFC HĂRMAN (BV)

 

ETAPA 14 – 25 noiembrie 2017

AFC METALOSPORT GALAŢI (GL) – AFC HĂRMAN (BV)

ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL) – CS AEROSTAR BACĂU (BC)

AFC ODORHEIU SECUIESC (HR) stă

CSM FOCŞANI 2007 (VN) – CS SPORTING LIEŞTI (GL)

CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV) – ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV)

ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT) – AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR)

CSM PAŞCANI (IS) – CSM ROMAN (NT)

CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL) – ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV)

 

ETAPA 15 – 2 decembrie 2017

ACS KSE TÂRGU SECUIESC (CV) – AFC METALOSPORT GALAŢI (GL)

CSM ROMAN (NT) – CS AVÂNTUL VALEA MĂRULUI (GL)

AFK CSIKSZEREDA MIERCUREA CIUC (HR) – CSM PAŞCANI (IS)

ACS OLIMPIC CETATE RÂŞNOV (BV) – ACS SĂNĂTATEA DARABANI (BT)

CS SPORTING LIEŞTI (GL) – CSM BUCOVINA RĂDĂUŢI (SV)

CSM FOCŞANI 2007 (VN) stă

CS AEROSTAR BACĂU (BC) – AFC ODORHEIU SECUIESC (HR)

AFC HĂRMAN (BV) – ACS SUPORTER CLUB OȚELUL GALAŢI (GL)

 

Returul

Etapa 16 – 3 martie 2018

Etapa 17 – 10 martie 2018

Etapa 18 – 17 martie 2017

Etapa 19 – 24 martie 2017

Etapa 20 – 31 martie 2017

Etapa 21 – 7 aprilie 2017

Etapa 22 – 14 aprilie 2017

Etapa 23 – 18 aprilie 2017 (intermediară)

Etapa 24 – 21 aprilie 2017

Etapa 25 – 28 aprilie 2017

Etapa 26 – 5 mai 2017

Etapa 27 – 9 mai 2017 (intermediară)

Etapa 28 – 12 mai 2017

Etapa 29 – 19 mai 2017

Etapa 30 – 26 mai 2017

 

0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.