Programul turului Ligii a 3-a, seria 2

Programul turului Ligii a 3-a, seria 2

ETAPA 1 – 26 august 2017

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – ACSM OLTENIŢA (CL)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – SC FCSB 2 (B)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

 

ETAPA 2 – 2 septembrie 2017

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

SC FCSB 2 (B) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

ACSM OLTENIŢA (CL) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

 

ETAPA 3 – 9 septembrie 2017

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)  – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – ACSM OLTENIŢA (CL)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – SC FCSB 2 (B)

 

ETAPA 4 – 16 septembrie 2017

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – SC FCSB 2 (B)

ACSM OLTENIŢA (CL) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

 

ETAPA 5 – 23 septembrie 2017

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

ASC FCSB 2 (B) – ACSM OLTENIŢA (CL)

 

ETAPA 6 – 30 septembrie 2017

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – ACSM OLTENIŢA (CL)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – SC FCSB 2 (B)

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

 

ETAPA 7 – 7 octombrie 2017

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

SC FCSB 2 (B) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

ACSM OLTENIŢA (CL) – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

 

ETAPA 8 – 14 octombrie 2017

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL) – ACSM OLTENIŢA (CL)

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – SC FCSB 2 (B)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

 

ETAPA 9 – 21 octombrie 2017

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

SC FCSB 2 (B) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

ACSM OLTENIŢA (CL) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

 

ETAPA 10 – 28 octombrie 2017

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – ACSM OLTENIŢA (CL)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR) – SC FCSB 2 (B)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

 

ETAPA 11 – 4 moiembrie 2017

SC FCSB 2 (B) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

ACSM OLTENIŢA (CL) – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

 

ETAPA 12 – 11 moiembrie 2017

CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT) – SC FC VOLUNTARI 2 (IF)

ACS VICTORIA TRAIAN (BR)  – ACS SPORTUL CHISCANI (BR)

AS FC AGRICOLA BORCEA (CL) – AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)

AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ) – SC FCSB 2 (B)

AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B) – ACS ÎNAINTE MODELU (CL)

ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL) – AFC METALUL BUZĂU (BZ)

ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT) – ACSM OLTENIŢA (CL)

 

ETAPA 13 – 18 moiembrie 2017

AFC METALUL BUZĂU (BZ) – CSA AXIOPOLIS CERNAVODĂ (CT)

ACS SPORTUL CHISCANI (BR) – ASSCS FARUL CONSTANŢA (CT)

SC FCSB 2 (B) – AFC PROGRESUL 1944 SPARTAC (B)

ACSM OLTENIŢA (CL) – AS OLIMPIA RÂMNICU SĂRAT 2010 CS (BZ)

ACS ÎNAINTE MODELU (CL) – ACS FC DELTA DOBROGEA TULCEA (TL)

AFC UNIREA 04 SLOBOZIA (IL)  – ACS VICTORIA TRAIAN (BR)

SC FC VOLUNTARI 2 (IF) – AS FC AGRICOLA BORCEA (CL)

 

Returul

Etapa 14 – 3 martie 2018

Etapa 15 – 10 martie 2018

Etapa 16 – 17 martie 2017

Etapa 17 – 24 martie 2017

Etapa 18 – 31 martie 2017

Etapa 19 – 7 aprilie 2017

Etapa 20 – 14 aprilie 2017

Etapa 21 – 21 aprilie 2017

Etapa 22 – 28 aprilie 2017

Etapa 23 – 5 mai 2017

Etapa 24 – 12 mai 2017

Etapa 25 – 19 mai 2017

Etapa 26 – 26 mai 2017

0
0

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată.